اضافه بنا اتاق پیش ساخته

اجرای اضافه بنا و اتاق پیش ساخته روی پشت بام یا تراس و محوطه یکی از راههای بر طرف کردن مشکل کمبود فضای مورد نیاز درون ساختمان است .

با توجه به بافت قدیمی بسیاری از ساختمانهای شهرهای بزرگ مانند تهران و یا حتی با وجود ساختمان های نوساز مشکل وزن و بار اضافی روی سازه ساختمان امکان اجرای اضافه بنا به روش سنتی و ایجاد فضای جدید با مصالح بنایی وجود ندارد .

بهترین روش اجرای اضافه بنا روی بام و تراس استفاده از متریال سقف و دیوار پیش ساخته مدرن و عایق ( درای وال – فایبرسمنت برد – ساندویچ پنل – …) و سازه های سبک ( مانند ال اس اف ) است.

اتاق پیش ساخته عایق و سبک روی بام و تراس با وجود متریال با کیفیت موجود براحتی و در چند روز قابل اجرا می باشد

هزینه بسیار مناسب و طول عمر بالای اتاق پیش ساخته مدرن 

برای ساخت خانه یا اتاق پیش ساخته بر روی پشت بام خانه خود اولین گام برای ساخت طبقه اضافی نیاز به دریافت مجوز طبقه اضافه از شهرداری‌ها است که بر اساس در سالهای اخیر شهرداری‌ سخت گیری بیشتری برای صدور مجوز اضافه طبقه داشته‌اند. اما در این بین تبصره هایی وجود دارد که درخواست کنندگان با کمک گرفتن از آن ها می‌توانند درخواست خود را ارائه دهند. این تبصره ها با اینکه ساز و کار مشخص دارند، اما تایید شدن یا تایید نشدن درخواست بستگی زیادی به شهرداری محل زندگی شما دارد.

ساخت طبقه اضافی بدون مجوز:

برای ساخت اضافه طبقه باید از شهرداری مجوز ساخت دریافت کنید و یا به صورت غیر مجاز ساختمان خود را بسازید در آن صورت هم ملک شما به ماده 100 ارجاع داده میشود و خلافی آن را باید پرداخت کنید

برای خرید و مشاوره با ما در تماس باشید 09121385415

تصاویر بیشتر درپیج اینستاگرام گروه هوم لند